<
Koncepcja na własny interes w Internecie realizowana od złej strony
Dużo ludzi szuka szczęścia w we własnym interesie. Każdy z nas ogląda zagraniczne filmy, w których ludzie robią wielkie majątki. Więc nie brakuje w Polsce osób, którzy chcą powtórzyć ich sukces w naszej ojczyźnie.

W naszych głowach jest obecny, nie zawsze słuszny trend, który twierdzi iż w wirtualnej rzeczywistości można odnieść oszałamiającą karierę i zbić miliony złotych. Po części jest to prawdą. Lecz internet nie wiele odróżnia się od zwykłej rzeczywistości, w której należy prowadzić swoje interesy. Mimo tego wielu początkujących przedsiębiorców o tym zapomina i łapie się w pułapkę. Polega ona na braku odpowiedniej liczby środków do prowadzenia swojej firmy w Internecie. Dużo ludzi uważa, że zbudowanie witryny internetowej to najpoważnuejszy wydatek. Nic bardziej mylnego. Koszt witryny WWW to zaledwie 10% wydatków, które należy ponieść w pierwszym roku na marketing zbudowanej witryny w Google.

Jeszcze większe wydatki poniosą posiadacze serwisów WWW. Tam miesięczny budżet na marketing strony WWW w Google to rząd kilkunastu tysięcy na miesiąc. Na tą kwotę składają się koszty pozycjonowania strony w Google oraz ceny reklam Adwords i marketingu szeptanego. A, więc jak prosto policzyć potrzebne będzie około dwieście tysięcy złoty na reklamę. Dla sporej grupy młodych biznesmenów ta kwota jest nieosiągalna i ponoszą porażkę.
Koncepcja na własny interes w Internecie realizowana od złej strony